سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پلاک نت
بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
خوشبحتانه چند سالی است بدلیل زحمات برخی نیروهای مخلص سپاه پاسداران در مرکز بررسی جرائم سازمان یافته یا همان سایت گرداب ، نام جمهوری اسلامی نیز در بین کشورهایی که صاحب قدرت در فضای مجازی هستند بر سر زبان ها افتاده است اما مشکل اینجاست نباید برخی مواقع برای قدرت نمایی یا در صدر اخبار بودن و یا جلوی چشم مدیران بودن سخنانی بگوییم که تمام وجه ای که در این سال ها بدست آورده ایم را از بین ببریم.
در روزنامه کیهان مطلبی از مدیر سایت گرداب منتشر شده است که برخی نکات آن قابل تامل است و جالب نیست شخصی با این عنوان چنین سخنانی را بگوید که دشمنان به تمسخر ما بپردازند و یک وبلاگ نویس ساده ایراد های آن را گوش زد کند!
متاسفانه این مدیر محترم در تیتر مطلب چنان از یک ستاد عالی سیاستگذاری صحبت کرده اند که گویی قدرت سایبری جهان در دست ایشان است! ایشان براحتی سیطره غرب بر فضای مجازی کشور را گوش زد کرده اند. قبول کنیم غرب بر فضای مجازی کشور ما سیطره دارد. سوال اینجاست وقتی چند وبلاگ نویس ساده پروژه های عملیات روانی غرب را در سایت های وب 2 بهم می زنند شما با چه جراتی اشتباهات و کم کاری ها را در این بخش با افتخار فریاد می زنید؟!!!  این سخن اگر از زبان یک شخص عادی فعال در فضای مجازی بیرون می آمد قابل قبول بود اما وقتی چنین مسئولی اقدام به انتشار این سخنان می کند به هیچ وجه قابل قبول نیست. سوال اینجاست اگر غرب این فعالیت ها را در فضای وب فارسی انجام داده شما چه کردید؟ نقش شما چه بوده؟ آیا شما به وظیفه خود عمل کردید؟
ما فکر می کنیم ایشان هنوز در رویای شیرین پروژه قدرتمند گرداب گیر کرده اند. سه سال گذشت. اگر شما و دستگاه های مسئول وظیفه خود را در بخش عملیات روانی در حوزه وب 2 انجام داده بودید آیا گستره اغتشاشات پس از انتخابات کمتر نبود؟
در بخش بعدی این سخنان وی اظهار داشته چون یک سایت متعلق به موسسات دفاعی نظامی آمریکا در مقطعی عنوان نموده کشور ایران پنجمین قدرت سایبری جهان است باید حرف آن را قبول کنیم و افتخار کنیم تازه چه بسا اول باشیم!!!
جناب سعیدی. معیار برای شما آمریکاست؟!!!! ابتدا نگاهی به تاریخ این مقاله بندازیم تقریبا زمان آن پس از پروژه گرداب است. اما امروز چه؟!!! بیشترین تبلیغات در زمان اغتشاشات مگر از ناحیه اینترنت نبود؟ قدرت پنجمیم؟! با استناد به موج شدید تبلیغات و فعالیت عملیات روانی در حوزه تبلیغ اغتشاشات خیابانی به جرات می توان گفت در رده های ده به بالا هستیم البته اکنون. جناب سعیدی شما اگر مقامی هستید که در حوزه سایبر فعالیت داشتید برای شما کسر شان است که بیایید از آمریکا استناد کنید. چرا فعالیت های خودتان را به رخشان نمی کشید تا ما خودمان قضاوت کنیم چندم هستیم؟ مگر دشمن باید ما را تایید کند؟ کارنامه خودمان را نگاه کنیم! دشمن دلش به حال ما نسوخته. ما در آموزش های اطلاعاتی رده های مقدماتی بسیج یاد گرفته ایم دشمن هیچ گاه دلش به حال ما نمی سوزد و بخاطر نشکستن دل ما از ما تعریف نمی کند آموزش مقدماتی نگذرانده اید؟!
در آخر می بایست به ایشان عرض کنیم شورای سیاست گذاری و نظارت بسیار عالی است اما سر جدتان از افرادی استفاده کنید که تخصص داشته باشند .ما دستبوس همه پاسداران واقعی اسلام ناب محمدی (نه مکتب ایرانی) هم هستیم اما بهتر است  واقع نگر باشیم.
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | یکشنبه 89 مرداد 24 | ساعت 4:17 عصر

نظرات دیگران [ نظر]لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]