سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان
پلاک نت

بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یازهرا نبستیم

خوشحالیم که به لطف خدا و عنایات حضرت ولی عصر (عج) در این مدت کوتاه توانستیم سیلی های محکمی در دهان منافقین بزنیم که با اشاره به مورد ، زیر به شدت ضربه وارده بر دشمن پی خواهید برد :
ما از یک سرویس دهنده خارجی برای فعالیت های فرا وبلاگی خود استفاده می کردیم ، منافقین کور دل وقتی دیدند که توان مقابله با همت و اراده جهاد مجازی را ندارند ، مثل همیشه تن به ذلت دادند و دست به دامان مدیر سرور غربی شدند و با شرح دادن موضوع برای مدیر سرور وی را متقاعد کردند که به ما سرویس ندهد . مدیر سرور هم (که یک فرد خارجی است و انتظار دیگری از او نیست) اکانت ما را حذف کرده .
این مهم نیست . مهم این است که « ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلاخوف علیهم و لا هم یحزنون »
و اما برای در امان بودن از این آفات باز هم دست به روش های بسیجی وار زده و با ابتکار تیم فنی جهاد مجازی از فناوری جدیدی استفاده خواهیم کرد تا بار دیگر منافقین کور دل داخلی و دشمنان ذلیل خارجی انگشت به دهان بمانند و بدانند که حزب اللهی هر کاری بخواهد می تواند بکند . بدانند که هر دری که بر ما ببندند ما دروازه ای دیگر را برای خود خواهیم گشود .
من بعد سیستم گزارش تخلفات ما به شیوه ای منحصر به فرد و البته ابداعانه تغییر خواهد کرد .
عزیزانی همچون برادر محمد جواد عزیز و دیگر دوستان که در زمینه کشف تخلفات ما را یاری می کردند در صورت تمایل به ادامه همکاری و یا کسب اطلاعات بیشتر با واحد اطلاعات گروه تماس بگیرند .
برای دشمنان هم باید بگوییم : می دانیم که هم اکنون فکرتان مشغول این است که ما از چه سیستمی می خواهیم استفاده کنیم . فقط همینقدر بدانید که غیر قابل هک یا حذف کردن است و شما محکوم به شکستید .
ضمنا آن فردی که این حرکت پست را انجام داده است در جریان باشد که در حال پیگیری هستیم که هویتش را پیدا کنیم و این کار را خواهیم کرد و مطمئن باشد که برخورد مقتضی با وی صورت خواهد گرفت .
سید عارف موسوی
واحد اطلاعات جهاد مجازی


نوشته شده توسط : کمیل | پنج شنبه 86 شهریور 1 | ساعت 11:4 عصر

نظرات دیگران [ نظر]لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]