سفارش تبلیغ
کمک به محرومان
کمک به محرومان
پلاک نت

بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

طبق توافقات به عمل آمده با مسئولین سرویس دهنده های بلاگفا و میهن بلاگ قرار شد گروه لیست وبلاگ های متخلف را ارسال و پس از بررسی اقدام به مسدود کردن آنها نمایند.در دوره اول تعداد 28 وبلاگ برای میهن بلاگ و 108 وبلاگ برای سرویس دهنده بلاگفا ارسال شد.
مسئولین سرویس دهنده میهن بلاگ همان روز بلافاصله مسئله را پیگیری و گزارش را برایمان ارسال کردند که راضی کننده بود و جا دارد همینجا از طرف گروه جهاد مجازی و همه افرادی که به دنبال محیط مجازی سالمی هستند از مسئولین این سرویس دهنده تشکر و قدردانی کنیم.
مسئولین بلاگفا نیز مسئله را پیگیری کردند اما به نظر می رسد دقت کافی را در این امر نداشتند چون اکثر وبلاگ هایی که عکس های شخصی ایرانی را پخش می کردند هنوز مسدود نشدند.همچنین اکثر وبلاگ هایی که ترویج دهنده نوع خاصی از مسائل غیر اخلاقی هستند هنوز باز می باشند.به هر حال تعداد این وبلاگ ها 31 وبلاگ می باشد که مجدد برای بلاگفا ارسال و خواهان مسدود شدن آنها هستیم.فکر نمی کنیم 24 ساعت زمان کمی برای این کار باشد.پس منتظر می مانیم تا مسئولین این سرویس دهنده که نگاه اکثر وبلاگ نویسان حزب اللهی و مذهبی به سمت انهاست و منتظر اقدام آنها هستند این وبلاگ ها را مسدود نمایند.
و جا دارد مجددا از مسئولین پارسی بلاگ تشکر نماییم که محیط امنی را برای وبلاگ نویسان فراهم آورده اند و الگویی هستند برای سایر سرویس دهنده ها.
در ضمن دور دوم گزارش تخلفات بزودی برای سرویس دهنده ها ارسال خواهد شد و همانطور نیز که می دانید دشمنان داخلی دست به دامن بیگانه شدند و بخش گزارش تخلفات را حذف کردند.فعلا و تا آماده شدن سیستم جدید لطفا گزارشات خود را در بخش کامنت های وبلاگ بگذارید.

جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است


نوشته شده توسط : کمیل | جمعه 86 شهریور 2 | ساعت 1:29 عصر

نظرات دیگران [ نظر]لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]