سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پلاک نت

بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

با افزایش روز افزون کاربران شبکه جهانی اینترنت و از بین رفتن مرزهای کشورها در این شبکه و ارتباط همه مردم و سازمان ها و نهاد های جهان با یکدیگر بدون کسب اجازه و یا وجود قوانین خاص ، شبکه های جاسوسی و اطلاعاتی و عملیات روانی کشورهای مختلف ، از این ارتباطات جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کرده اند.اما متاسفانه کشورهای اسلامی و مسلمانان در این راه بسیار کند عمل کرده و این کندی و کم کاری سبب شده دشمنان اسلام و کشورهای اسلامی بتوانند به راحتی به اهداف شوم خود در این کشورها دست پیدا کنند.یکی از اشکالات اساسی ما مسلمانان این می باشد که همیشه منتظر می مانیم دشمن بر ضد ما فعالیتی انجام دهد تا ما از آن دفاع کنیم.اما مسئله اصلی اینجاست که درست است که دفاع امری اساسی در بین ما مسلمانان و بخصوص شیعیان است ولی یکی از وظائفی که بر دوش ماست ایجاد جوی علیه کشورهای مخالف برای جلوگیری از حمله آنها به هر نحوی به اسلام می باشد.پس اگر در جنگ نظامی همیشه مدافع هستیم می بایست در جنگ های روانی علیه دشمن مهاجم بوده و فضایی که آنها بر ضد ما در کشورهای مختلف به راه انداخته اند را به نفع خودمان عوض کنیم و همانطور که در سخنرانی دبیر کل حزب الله سید حسن نصرالله در مراسم تشییع شهید عماد مغنیه ملاحظه نمودید جنگ مسلمانان با صهیونیزم دیگر محدود به مرزهای کشورهای خاص نخواهد شد و این جنگ به صورت جنگ باز وبرون مرزی در هر نقطه ای از جهان رخ خواهد داد.یکی از این نقاط نیز شبکه اینترنت می باشد.
مطمئنا اگر مدت محدودی نیز با اینترنت سر و کار داشته باشید نام سایت یوتیوب YouTube به گوشتان خورده است.فعالیت این سایت مربوط به پخش کلیپ ها و فیلم های کوتاه کاربران اینترنت در موضوعات مختلف است که البته بسیاری از این کلیپ ها با اهداف خاص و برنامه ریزی شده ساخته و توسط صاحبان این سایت پخش شده است.لازم به ذکر است این سایت توسط کشور ایالات متحده آمریکا پشتیبانی و بسیاری از فیلم ها و کلیپ های ضد اسلام و ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی از این سایت همه روزه منتشر می شود.جهت نمونه فیلم ضد اسلامی که در کشور هلند ساخته شده قرار است اولین بار در سایت یوتیوب اکران شود ودلیل اصلی این کار نیز تعداد بازدیدکنندگان و کاربران این پایگاه می باشد که در زیر آماری از کاربران و بازدیدکنندگان سایت یوتیوب را ملاحظه می نمایید:
آمارها از سایت آماری Alexa.com   گرفته شده است:

 

رتبه سایت یوتیوب در کشور آمریکا:چهارم ، بعد از سایت های google-yahoo-my space
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?cc=US&ts_mode=country&lang=none
رتبه سایت یوتیوب در کشور جعلی اسرائیل:چهارم ، بعد از سایت های google il-walla-google
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?cc=IL&ts_mode=country&lang=none
رتبه سایت یوتیوب در کشور انگلستان:پنچم،بعد از سایت های google uk-facebook-yahoo-windows Live
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?cc=GB&ts_mode=country&lang=none
رتبه سایت یوتیوب در کشور ایران:یازدهم
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?cc=IR&ts_mode=country&lang=none
رتبه سایت یوتیوب در بین کلیه کاربران اینترنت در سراسر جهان:

 

طبق آمار سایت  Alexa  بیست درصد   کاربران اینترنت در جهان از سایت یوتیوب استفاده می کنند و مطمئنا این  بیست درصد  نیز کلیپ های این سایت را ضبط  یا  دانلود و در سایت های دیگر پخش می نمایند پس درصد بالاتری را تشکیل خواهند داد و از این بیست درصد 13 درصد را مردم امریکا تشکیل می دهند.
البته سایت های دیگری با این نوع کاربری مانند  metacafe   و dailymotion  نیز وجود دارند اما در بین این سایت ها نیز سایت یوتیوب در صدر قرار دارد در نتیجه  بازدید کننده و کاربران بیشتری را به خود اختصاص داده است.
همانطور که در آمارها ملاحظه نمودید کاربران اصلی این سایت را آمریکایی ها تشکیل داده و دلیل اصلی پایین بودن بازدید این سایت در ایران فیلتر بودن آن است که مطمئنا در غیر اینصورت ایران یکی از کشورهای صدر این آمار بود.
برای جستجوی کلیپ مورد علاقه خود در بخش جستجو یا سرچ این سایت ، کلمات کلیدی خود را وارد و کلیپ هایی که با این کلمات مشابه باشند نشان داده می شود.اگر بخواهیم موضوعات خاص و مورد نظر خود را جستجو نماییم  (مانند کلماتی مثل iran-ahmadinejad-khamenei-islam-shia… )  مطمئنا کلیپ هایی که در جهت تخریب آپلود شده اند را مشاهده خواهیم کرد و این خطری بزرگ برای ما می باشد زیرا طبق آمار، این سایت در سطح جهان کاربران بسیاری را تحت پوشش قرار می دهد و دشمنان به راحتی می توانند از این پایگاه جهت تخریب چهره مسلمانان استفاده نمایند.
با توجه به نکات گفته شده به این نتیجه می رسیم که : چه بهتر است از پایگاهی که در راستای  تخریب چهره اسلام و نظام اسلامی راه اندازی شده بر ضد خودشان استفاده نماییم که این امر نیز نیازمند همکاری همه کاربران ایرانی دلسوز و نیز همکاری مسئولین می باشد.
لذا ما(گروه هدف با همکاری گروه جهاد مجازی) بر آن شدیم که طرحی را مبنی بر حمله کلیپی به سایت یوتیوب راه اندازی نماییم که این طرح در زیر به طور کامل توضیح داده داده خواهدشد.

طرح حمله کلیپی به سایت YouTube
اهداف طرح:
1-بالابردن تعداد کلیپ ها و فیلم های ارزشی و انقلابی در این سایت
2-پایین آوردن کلیپ ها و فیلم های ضد نظام و ضد اسلام از صدر فیلم ها و کلیپ های جستجو شده در موضوعات مرتبط
3-استفاده از پایگاه دشمن جهت تخریب چهره و عملیات روانی بر ضد خودشان
4-تغییر چهره ساختگی اسلام که توسط دشمنان به مردم جهان القا شده است
5-جهاد مجازی

جوائز شرکت در این طرح:
بعد از بررسی های بعمل آمده مقرر شده با آپلود هر 30 کلیپ و ارسال آدرس های آن برای گروه هدف و بررسی آن توسط اعضای گروه، یک کارت شارژ سیم کارت های تالیا و یا ایرانسل به شما هدیه داده شود.
نکته:کد شارژ کارت ها فقط برای ایمیلی که در یوزر شما در سایت یوتیوب وجود دارد ارسال خواهد شد پس در قسمت ثبت نام در سایت یوتیوب نهایت دقت را به عمل آورید.

نحوه ثبت نام و آپلود کلیپ در سایت یوتیوب:
این آدرس در ایران فیلتر می باشد:www.youtube.com
با آدرس روبرو وارد سایت شوید:http://youtube.com
پس از ورود جهت ثبت نام در قسمت بالای سایت بر روی لینک Sign Up کلیک نمایید.

 

در صفحه ثبت نام اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید که این قسمت نیازی به توضیح ندارد و اطلاعاتی مانند یوزر و پسورد و ایمیل در آن خواسته شده است.
نکته:ایمیلی که در این بخش وارد می نمایید را به خاطر بسپارید تا در صورت آپلود هر 30 کلیپ جایزه شما برایتان ارسال شود.
بعد از ثبت نام ، ایمیل فعال کردن یوزرتان برای شما ارسال خواهد شد و می بایست لینک فعال شدن کاربری خود را از داخل ایمیل خود زده و حساب خود را در این سایت فعال نمایید.
بعد از فعال کردن یوزر خود در قسمت لاگین سایت یوتیوب ، یوزر و پسورد خود را وارد نمایید و با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.
بعد از لاگین کردن در صفحه اول دکمه زرد رنگی که بر روی آن کلمه  Upload  هک شده است را مشاهده می نمایید.جهت آپلود کلیپ خود بر روی این دکمه کلیک کنید.
در صفحه بعد اطلاعات خواسته شده که در زیر توضیح داده ایم را وارد نمایید:

 

1-Title:همانطور که از موضوع این بخش پیداست می بایست نام کلیپ و فیلمی که قصد آپلود آن را دارید در این قسمت وارد نمایید.سعی کنید نام کلیپ با موضوع کلیپ یا فیلم همخوانی داشته و به زبان انگلیسی باشد.
2-Deion:این بخش مربوط می شود به توضیحاتی در مورد فیلم شما که اگر بصورت انگلیسی باشد خیلی بهتر است و بیینده به راحتی می تواند از فیلم استفاده نماید.ضمنا توضیحات نوشته شده در این بخش در جستجوی کلیپ شما تاثیر زیادی خواهد داشت.
3-Video Category:در این بخش سایت یوتیوب موضوعات مختلفی را برای دسته بندی فیلمها مشخص کرده که شما می بایست برای کلیپ خود یکی از این موضوعات را انتخاب نمایید.
4-Tags:این قسمت در بازدید کلیپ ها و فیلم های شما اهمیت بسزایی دارد زیرا شما می بایست کلمات کلیدی که با موضوع کلیپ شما مرتبط است را در این بخش وارد تا در جستجوی فیلم ها ، فیلم و یا کلیپ شما نیز به نمایش در بیاید.سعی کنید کلمات کلیدی که بیشتر در جستجوهای موضوعات مرتبط از آن استفاده می شود همیشه در این بخش موجود باشد که تعدادی از آنها را در زیر مشاهده می نمایید و می توانید از انها استفاده نمایید:
Iran ahmadinejad khamenei islam power shia Hezbollah nasrollah
سپس بر روی دکمه Upload a video کلیک نمایید تا به صفحه بعد وارد شوید.
در این صفحه بعد از زدن دکمه Browse می توانید کلیپ یا فیلم خود را انتخاب کنید و سپس با زدن دکمه Upload Video سایت اقدام به آپلود کلیپ شما می نماید.مدت انتظار برای آپلود بستگی به حجم کلیپ شما خواهد داشت.

 

بعد از اتمام آپلود سیستم شما را وارد صفحه ای می نماید که کد کلیپ شما در آن وجود دارد در صورت لزوم از آن استفاده و در غیر اینصورت وارد صفحه کلیپ های خود شوید که در این صفحه لیست کلیپ های آپلود شده توسط شما به همراه اطلاعات آن موجود است.
نکات قابل توجه:
1-در هر قسمت از سایت که با فیلتر مواجه شدید حروف و علامت www. در ابتدای آدرس را براداشته و دکمه اینتر را بزنید تا بدون فیلتر به کار خود ادامه دهید.
2-حتی الامکان توضیحات کلیپ ها و فیلمهایتان به زبان انگلیسی باشد.
3-با تبدیل کلیپ های خود به پسوند ها ی 3gp  یا wmv حجم آنها را پایین آورده تا مدت زمان آپلودتان نیز کمتر شود.
4-جهت ساخت و انتشار کلیپ ها می توانید از نرم افزار هایی مانند Ulead media ،Ulead Video و ... استفاده نمایید.
5-یکی دیگر از نکات مهم این طرح تبلیغ و بالابردن تعداد بازدید و رای ها ی کلیپ ها می باشد که هر چه این موارد بالاتر باشند فیلم و کلیپ شما در جستجو در صدر کلیپ های دیگر قرار خواهد گرفت.
6-سعی نمایید در بخش رای به کلیپ های ضد نظام و ضد اسلام رای پایین تری به آنها دهید تا از صدر کلیپ های جستجو شونده در موضوعات مرتبط پایین بیایند.
7-آدرس کلیپ های خود را جهت تبلیغ برای ما در بخش نظرات وبلاگ ارسال نمایید.
8-جهت بروز هرگونه مشکل یا وجود سوال با ما از طریق ایمیل hadaf.group@gmail.com مکاتبه نمایید.
مجددا متذکر می شویم که در صورت فیلتر بودن سایت یوتیوب در سیستم شما حروف و علامت www. را از ابتدای آدرس برداشته و از سایت استفاده نمایید:http://youtube.com

http://hadafgroup.parsiblog.com
http://vjihad.parsiblog.com

جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است


نوشته شده توسط : کمیل | چهارشنبه 86 اسفند 8 | ساعت 6:42 عصر

نظرات دیگران [ نظر]لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]