سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پلاک نت
بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یازهرا نبستیم
منافقین سبز که عددی نیستن و برای مردم ارزشی ندارند ، به جهت احترام به جناب آقای فخری مسئول سرویس دهنده پارسی بلاگ که در طول این چند سال یکی از پشتیبانان ما بودند مطلب فوق حذف شد.ضمنا جناب فخری فرموده بودند می توانید برای این افراد معلوم الحال جوابیه بگذارید و دفاعیات آنها را هم لینک کنید...باید به عرضشان برسانیم این افراد معلوم الحال که با توجه به جنایاتی که داشتند لقبی جز منافق نمی توان به آنها داد ارزش پاسخ دادن ندارند و هدف ما تنها افشای دست این افراد بوده و می باشد.

پیوست ها:
- تبلیغ سایت سبزنامه در بالای سایت بالاترین
- سایت های عضو سبزنامه
- لوگوی سایت وبنا در کنار سایت های معاند
- سایت های موجود بر روی سرور سبزنامه
- فیلم حمله وحشیانه به نیروهای حزب اللهی توسط منافقین فرقه سبز
- فیلم برهنه کردن یک فرد بیهوش فقط به جرم داشتن محاسن
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است


نوشته شده توسط : کمیل | یکشنبه 88 بهمن 4 | ساعت 6:19 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
پس از اخطار هایی که مردم در مورد فعالیت های منافقانه سایت آینده نیوز به دستگاه های امنیتی دادند و هیچ خبری از اقدام به بازداشت و محاکمه مسئول این سایت از طرف وزارت اطلاعات و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه منتشر نشد ، شنیده ها حاکی از آن است نیروهای جهاد مجازی به لطف خدا توانستنه اند به برخی از بخش های مدیریتی این سایت نفوذ کرده و اطلاعات جالبی در مورد ارتباطاتی که مسئولین این سایت با نهاد ها یا افراد مختلف در داخل و خارج از کشور دارند بدست آورند.نکته قابل توجه برای مسئولین این سایت این است که متاسفانه این سایت نیز از هسته نوشته شده توسط شرکتی که اکثر سایت های خبری از جمله تابناک را برنامه نویسی کرده استفاده نموده است.
به هر حال مسئولین این سایت اگر ایمیل ها و دیتابیس هایشان را پاک سازی هم بکنند بک آپ کاملی از این سایت در دست نیروهای ارزشی موجود است که از این بابت نگرانی خاصی نداریم و نخواهیم داشت.
و در آخر به مسئول این سایت معاند اعلام می کنیم که و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | سه شنبه 88 دی 22 | ساعت 7:10 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
متاسفانه مدت زیادی است که مسئولین سایت معاند آینده نیوز در حال لجن پراکنی و حمایت از حرامزادگانی هستند که دل امام عصر را خون کرده اند و خسارات جانی ، مالی و معنوی بسیاری به مردم عزیز ایران اسلامی زده اند.
جالب اینجاست وزارت اطلاعات و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه که ادعای رصد کامل وب سایت های خبری و فارسی را دارند به رغم اینکه می توان از هر تیتر این وب سایت چهره نفاق گونه مدیران آن را تشخیص داد تنها اقدامی که کرده اند فیلتر دامنه سایت آینده نیوز می باشد.به هر حال از گوشه و کنار اطلاعاتی در دست هست که مدیران این سایت چه کسانی هستند و در کجا در حال فعالیت هستند و در ذهن ناقص ما نمی گنجد که وزارت اطلاعات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعی از محل حضور این افراد نداشته باشند.
به هر حال دید عوامانه مسئول گروه جهاد مجازی(کمیل) به فعالیت های این سایت و عدم رسیدگی به تخلفات مسئولان آن توسط دو نهاد وزارت اطلاعات و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه ، از آخور و توبره خوردن مسئولین سایت آینده را نشان می دهد که امیدواریم اشتباه کرده باشیم.
به هر حال اگر بزودی زود به وضعیت این سایت و تخلفات آن توسط دو نهادی که ادعای حضور در محیط سایبر را دارند یعنی وزارت اطلاعات و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته رسیدگی نشود گروه جهاد مجازی در محیط سایبر! طبق وظیفه شرعی اقدام انقلابی خود را انجام خواهد داد.
و در آخر باز هم دعا می کنیم که با توجه به آپدیت شدن این وب سایت از داخل شهر تهران و موج گسترده تخلفات نویسندگان آن و عدم رسیدگی وزارت اطلاعات و مرکز بررسی جرائم سازمان یافته به فعالیت های نفاق گونه آن ارتباط خاصی میان این سه نباشد. انشاء الله.
تذکر:امیدواریم مطلب فوق موجب آزردگی خاطر سربازان گمنام امام زمانمان که آنقدر گمنام شده اند که خودشان هم خودشان را هم گم کرده اند و تشخیص نمی دهند(با توجه به شکست نهاد های اطلاعاتی در جنگ روانی با دشمن پس از انتخابات) نشود زیرا تمامی این انتقاد ها به دلیل ضعف هایی است که در سیستمشان وجود دارد و آنقدر در حوادث پس از انتخابات و محیط سایبر ضعیف کار کرده اند که مورد تذکر عوام مردم قرار گرفته اند.
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | سه شنبه 88 دی 8 | ساعت 4:6 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


<   <<   11   12   13   14   15   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]