سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پلاک نت
بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
چند وفت پیش یک فیلم سینمایی دیدم که داستانش در مورد زندانی های یک زندان در آمریکا بود که یک تیم فوتبال داشتن و زندانبان ها از زندانیان درخواست ترتیب دادن یک مسابقه را کردند.تیم زندانی ها کلی تمرین کرد کلی سختی کشید تا روز مسابقه فرا رسید.بازیشون شروع شد و نیمه اول زندانی ها 2 تا گل زدن.نیمه دوم تا حدود دقایق 80 ، 2 تا دیگه زدن نتیجه 4 بر صفر بود که وقتی رئیس زندان دید تیمش داره می بازه با یک سوت که زدنش چند ثانیه طول نکشید بازی رو لغو کرد و تیم زندانیا اول یه کتک مفصل خوردن و بعد هم انداختنشون توی انفرادی.زندانی ها هم در حسرت وقت و انرژی که صرف کرده بودن...
ناخودآگاه یاد فعالیت در سایت های اجتماعی که این روز ها همه عشق فعالیت توش رو دارن و بعضی ارگان ها هم تیم تشکیل دادن و بودجه مردم بدبخت رو بدون کار کارشناسی میدن به بعضی از فعالین نت که توی اینطور سایت ها فید ، لاگ ، لینک و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه بزارن که چی؟ برای اینکه آقا ما داریم با جنگ نرم و فیدها و لاگ ها و لینک های ابرقدرتهای غربی و شرقی مبارزه می کنیم...!!!
چون کار برنامه نویسی وب هم می کنم(ریا نباشه) این قضیه اومد توی ذهنم که کل کارشون با یه خط delete دستور sql توی دیتا بیسشون میره هوا!!!
delete from tblusers where username=har chi bache hezboleبدبختی ، این امت حزب الله هم هر کاری می کنن می خوان بکنن تو بوق و کرنا که حالشو ببرن یا بودجه بگیرن و اینقدر بصیرت ندارن که بدونن چون دارن بعنوان یک زندانی در زندان های شبکه های اجتماعی صهیونیستی کار می کنن حداقل خودشونو سوخت ندن که دستور sql بالا اجرا بشه.
به هر حال من باب تذکر و یا اعلام خطر به زندانی هایی که در زندان توییتر ، زندان فرند فید ، زندان فیس بوک ، زندان بالاترین ، زندان دنباله ، زندان کلوب! و زندان یوتیوب اعلام می کنم سرشون رو از برف بیرون بیارن یه نگاه به دورشون بندازن همش دیوار های زندانه...زندانی که بدون جرم و با رضایت خودتون واردش شدید و اگر بخواید راحت می تونید از این زندان ها فرار کنید.
دوستان دستور زیر رو یادتون نره :
delete from tblusers where username="har chi bache hezbole : جناب دیتا بیس صهیونیستی یوزر هایی که بچه حزبولن حذف بفرمایید....زمان اجرای این دستور هم چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه
اما راهکار:
چرا زندانی بشیم؟ چرا با میل خودمون بریم زندان؟ چرا با زندانبان ها بازی را شروع کنیم که اگر در حال برنده شدن بودیم با یک سوت جناب رئیس زندان همه زحماتمون بر باد بره؟!!!
زندان بسازیم...صهیونیست ها را وارد زندان های اینترنتی خود کنیم...سایت هایی به زبان آنها بسازیم...شبکه های اجتماعی را ما راه بیندازیم...خدا پدر و مادرش رو بیامرزه تحریم اینترنتم برداشت دیگه چی می خوایم؟!
یکی از دوستان پرسید چرا اون سایتتون "که اگر اینجا بگم اسمش چیه سوخت میره و ساسپند میشه" رو به زبان انگلیسی ساختین؟
گفتم کلی پول از جیب خودم بزارم سایت بزنم امثال تو توش حال کنن؟ بزار یه ذره خیر ما به صهیونیستا برسه!!!
زندان بسازیم... صهیونیست ها تیم زندانیان... ما تیم زندانبان ها... داشتیم می باختیم یه خط دستور sql... داشتیم می بردیم هم به بازی گرفتن زندانیا(البته شایدم به راه راست هدایت شدن که البته هدفمون از زندانی کردن اونا اینه)
خدا رو شکر سیستم های اطلاعاتی و عملیات روانی مملکت هم که تعطیل... هنوز روش های جمع آوری اطلاعات آشکار رو یاد نگرفتن... آقایون ، فکر کردید صهیونیستا دلشون به حال من و شما سوخته برامون یوتیوب بزنن؟!!! 
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | چهارشنبه 88 اسفند 19 | ساعت 9:59 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
هیچ چیزت با بقیه فرق نداشت. نه سنگ قبرت، نه عکست... ما دنبال آنهایی می‌گشتیم که تاریخ شهادتشان 24/11 بود. آنها که سالگرد شهادتشان بود و از شلوغی بهشت زهرا و گلهای تازه و سنگهای خیسشان میشد پیدایشان کرد. تو صدایمان کردی. میان آن همه شبیه خودت. تاریخ شهادتت 25/3/88  بود. سعادت آباد. گلهای تازه روی مزارت هم به خاطر سالگردت نبود، به خاطر این بود که هنوز سالت نشده و حتما داغت آنقدر تازه هست که زود به زود به زیارتت می‌‌آیند.
25/3/88 سعادت آباد چه خبر بود که تو شهید شده‌ای؟ اصلا تو آنجا چه کار ‌می‌کردی؟
صدا و سیما که تازه همین چند روز پیش حرفهای امام را پخش کرد که «اگر اشخاصی بدون مجوز وزارت کشور اقدام به تجمع کنند بر همه واجب است با آنها برخورد کنند.»
چرا صبر نکردی محسن رضایی و سایر آقایان با نامه نگاری‌هایشان آرامش را به کشور بازگردانند.
چرا صبر نکردی خداجویی اراذل را در روز عاشورا ببینی؟
چرا صبر نکردی علی مطهری پیام بدهد که مردم در روز 22 بهمن با هم برادرانه رفتار کنند؟! ‌راستش را بگو. به هوای کیک و ساندیس رفته بودی؟ سکه؟ پول نقد؟ هر چه بوده نوش جانت. آنقدر حلال بوده که با آن یک قبر وسط قطعه 55 برای خودت دست و پا کرده‌ای و همسایه دیوار به دیوار شهدا شده‌ای.ما ماهواره نداریم ، اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر هم نداریم. اما آنقدر برای ندا و ترانه وسهراب و ... فیلم و کلیپ و عکس دیده ‌ام که همه‌‌شان را می‌شناسم. تو را ولی هیچ کس نمی‌شناسد. علی مطهری راست می‌گوید. از بس شما به اندازه کافی مدافع دارید. راست می‌گوید. همه آنها که در آن قطعه بهشت زهرا خوابیده اند به اندازه کافی مدافع دارند. شما که خونتان از سید الشهدا رنگین تر نیست. خود حضرت هم منتظر این الطالب بدم المقتول است.
بگذار برای ندا و ترانه، بی بی سی و مریم رجوی ختم بگیرند. بگذار خواص حرف زیادی بزنند و بگویند از بیانیه ها و توصیه‌‌هایشان به سران نفاق است که 22 بهمن هیچ درگیری نشد. اصلا کسی با نماد سبز نبود که بخواهد درگیری بشود. ما که می دانیم باز هم خون شهدا بود که این نظام را حفظ کرد. باز هم غیرت شما شهدا بود که  این آقایان می‌توانند با لباسهای روحانیتشان راه بروند.  بضاعت ما همین قدر است. همین چند مگابایت که امپریالیزم به ما روا داشته. امام گفت شهید نظر می‌کند به وجه الله. برای همین ما هم عافیت طلبانه  شما را رها کردیم تا خلوتتان به هم نخورد.
ما عرضه نداریم عکس شماها را پیراهن عثمان کنبم و در راهپیمایی ها دست بگیریم. ما لیاقت نداریم بیاییم منزل مادرانتان و به آنها سرسلامتی بدهیم..
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | یکشنبه 88 اسفند 9 | ساعت 5:6 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم

جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | جمعه 88 اسفند 7 | ساعت 9:46 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


<   <<   11   12   13   14   15   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]