سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پلاک نت
بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تاسربند یا زهرا نبستیم
حدود 2 هفته است که سایت فور ویزیت بدلیل مشکل مالی توسط سرور ساسپند یا مسدود شده است. دوستانی که این سایت را دیده بودند همگی معتقدند که این سایت یک دیتا بیس قوی از کلیپ های ارزشی کم یاب بود که جایگزین خوبی برای سایت های دیگر بود. این سایت یک سایت کاملا شخصی برای سه وبلاگ نویس است که هزینه های آن از جیب مبارکشان تامین می شد اما جیب مبارکشان دیگر محل پشتک  زدن شپش ها شده است.
مسئله ای که وادارم که این مطلب رو بنویسم اخباری است که از حیف و میل کردن بیت المال برای پروزه های بی هدف و شکست خورده ای است که به گوشم می رسه. 600 میلیون برای شبکه اجتماعی، 55 میلیون در سال برای ارسال 10 خبر در روز ، ماهی 700 هزار تومان برای وبلاگ نوشتن(دشمنان سو استفاده کنید و حالشو ببرید)
اینها که به گوش ادم می رسه گریش می گیره که سایتی مثل فور ویزیت برای ادامه کار لنگ 600 هزار تومن پوله!!!
مطمئنم مسئولین این سایت بعد از این مطلب از هیچ شخص ، نهاد ، سازمان یا وزارتخونه ای کمک قبول نمی کنن اما تمام حرفم اینه که
امیدوارم روزی اخبار حیف و میل کردن بیت المال برای پروزه های بی هدف اینترنتی به گوش حضرت آقا برسه و ای کاش شخصی از طرف ایشون ما رو دعوت کنن برای ارائه گزارش...
البته مسئولی که علت کندی سرعت اینترنت رو استفاده سایت های خارجی می دونه ازش انتظاری نمی ره بفهمه سایت فور ویزیت فعالیتش چی بوده و چه هدفی داشته!
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت انها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | چهارشنبه 89 اردیبهشت 29 | ساعت 9:5 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یا زهرا نبستیم
با توجه به زحمت های فراوان و شبانه روزی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور در شناسایی و بازداشت منافقین حوادث جنگ نیمه سخت پس از انتخابات و به جهت یاری این عزیزان از تمامی وبلاگ نویسان عاجزانه درخواست داریم این دو شخص که عکس ها و فیلم هایشان در ذیل آمده را برای دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی کنند تا کمی از باری که بر روی دوش این عزیزان در نیروی انتظامی ،قوه قضائیه ، سپاه ، وزارت اطلاعات ، بسیج و ... وجود دارد برداشته شود و بخشی از زحمت شناسایی و بازداشت این دو شخص را ما وبلاگ نویسان متقبل شویم شاید ثوابی از این اقدام را ما نیز بردیم و خداوند اجری که به سربازان دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی می دهد به ما هم داد انشا الله...
فرد مذکور در اکثر تجمعات منافقین سبز پوش بخصوص در روز عاشورا که حرمت امام حسین(ع) را شکستند دیده شده و شناسایی این شخص بسیار مهم است:
عکس ها:
    
    
    
   
    
   
فیلم ها:

این شخص در یکی از برنامه های تلویزیونی نیز دیده شده که مسئولین صدا سیما شاید بتوانند این شخص را شناسایی کنند:
اما شخص دوم در تجمعات دیده نشده بلکه در مصاحبه ای قبل از انتخابات در محله جماران پس از رای دادن به خبرنگاری عنوان داشته است که اگر تقلب شد مردم به خیابان ها بریزند و عملا مردم را به جنگ نیمه سخت خیابانی دعوت نموده است.
عکس:
فیلم:
از تمامی دوستان دعوت می شود اطلاعات این افراد را از سه روش زیر ارسال نمایند:
1-بحش کامنت های این وبلاگ
2-شماره 113 (ستاد خبری وزارت اطلاعات)
3-سایت گرداب : بخش تماس با ما - پیامگیر صوت
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | دوشنبه 89 اردیبهشت 13 | ساعت 8:57 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


بسم الله القاصم الجبارین
ای دشمن حق ما دلیر و حق پرستیم
برگرد تا سربند یازهرا نبستیم
در جدیدترین اقدامات گروهک ضد نظام و ضد دین فرقه سبز به سرکردگی شرور داخل کشور میر حسین موسوی ، هر یک از این منافقین قصد راه اندازی ده ها وبلاگ را دارند.این اقدام به دستور سرکرده منافق این گروهک و فرقه کلید خورده است. جالب اینجاست منافقین این گروهک و فرقه ادعای اصلیشان بیشمار بودن است که این شعارشان تا قبیله های آدم خوار ایالات دور افتاده آمریکا نیز رسیده
است و آنها هم در توهم بیشمار بودن این عده اندک هستند.
ما که تخصص نداریم اما تا اونجایی که فهمیدیم وبلاگ محیطی برای روزنوشت های یک شخص است که اغلب برای آمارگیری ، تعداد وبلاگ ها نشان دهنده تعداد وبلاگ نویسان است. اگر فرض کنیم این مناقفین به قول خودشان بیشمار بودند مانند بیشمار بودن و اکثریت بودن سپاه یزید در مقابل سپاه امام حسین(ع) دلیل ساخت ده ها وبلاگ توسط یک نفر چیست؟! اگرهم فرض کنیم بیشمار نیستند که نیستند چه روش جالبی توسط سرکرده این فرقه ارائه شده که هر نفر ده وبلاگ بسازد تا بعد ها از این تعداد وبلاگ ها برای اثبات شعار بیشمار بودنشان استفاده کنند.
خلاصه طرف یه بار پای نت ننشسته ببینه وبلاگ چیه من کیم اینجا کجاست ! حالا اومده تز بمب های وبلاگی میده. آخه یکی نیست بگه توهم ، چیز ، منافق ، چیز ، همسر روشنفکرترین زن دنیا و سیاره ها ، چیز ، داماد لرستان ، بیشمار ، چیز ، زیاد ، گنده ،چیز ، خیلی ، آخرش ، چیز ، اندش .... حالا گریه نکن تو بیشماری تو زیادی تو تونستی 50 نفر شمال 50 نفر جنوب صادقیه جمع کنی ، تو تونستی چهارشنبه سوری تهرانو بترکونی و ...  ، آخه آویزونای تو از کل نت فقط سکسی نوشتن و خوندن و شارژ دادن و وب گرفتن رو بلدن اینا رو چه به وبلاگ اونم ده تا هر کدوم!!!!
اینطوری می گفتین بیشمارین؟!!! فرمول جدید بیشمار بودن:هر نفر ده تا وبلاگ ده نفر 100 تا وبلاگ ما بیشماریم ما زیادیم ما چیزیم!!!
باشه شما چیزید ، شما بیشمارید ، شما زیادید
راستی اسپانسر مالیتونم فعلا تحت تعقیبه دنبال یکی دیگه باشید به اراذل پول بده بیارتشون... گفتم اراذل یاد این قضیه افتادم کی می خواد به اینا آموزش وبلاگ نویسی بده اینا که توی تجمعاتتون به عشق فشردگی جمعیت میومدن!!!
اگر بیشمارید هر جلبک و چیز یک وبلاگ اگر نیستید همون کاری که چیز گفت انجام بدید!!!
فرمول جدید بیشمار بودن:هر نفر ده تا وبلاگ ده نفر 100 تا وبلاگ ما بیشماریم ما زیادیم ما چیزیم!!!
جبروتهم تحت اقدام حزب الله
عظمت آنها زیر گام های حزب الله است

نوشته شده توسط : کمیل | یکشنبه 89 فروردین 29 | ساعت 2:4 عصر

نظرات دیگران [ نظر]


<   <<   6   7   8   9   10   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

وب سایت مجلات پزشکی عربستان هک شد
وب سایت
مسابقات هک!!!
89 ، سال خیانت دستگاه های دولتی
فتح سایت اسرائیلی
فتح وب سایت آل سعود
آغاز انتفاضه سایبری بر علیه آل سعود و آل خلیفه
نکاتی در باب مستند ظهور نزدیک است
ما ضعیف نیستیم ، مظلومیم
چند سوتی در خود زنی هاشمی
تشکر از شورای هماهنگی فعالین سایبری
کار گروه فنی شورای هماهنگی فعالین سایبری
همایش امت عاشورایی
انتقادی به مطالب مامور مخصوص
گاف نامه 3
[همه عناوین(165)][عناوین آرشیوشده]